Zahradní nářadí

Pro milovníky zahrady a ty, kteří se rádi starají o svůj pozemek, máme v nabídce zahradní nářadí. Nezbytnou součástí vybavení pro péči o rostliny a ovocné stromy je několik různých typů nářadí. Na zahradě se bez nich vůbec neobejdete. V našich skladech máme standardní nářadí i pomůcky, se kterými se poprvé setkáte v našem obchodě Mistr domu. Mezi speciální zahradní nářadí patří například odstraňovač plevele a travin nebo ochranné sítě na ovoce a hrozny.

Pokud máte rádi stromy a zajímáte se například o roubování ovocných stromů, oceníte naše nové produkty. Nabízíme vám roubovací nůžky na roubování ovocných stromů. Nůžky provedou přesný řez ve tvaru zubu, takže obě větve do sebe zapadnou přesně jako skládačka. Toto zahradní nářadí nebudete chtít nahradit žádným jiným.

Dojem a vzhled krásně upravené zahrady může pokazit plevel, který prorůstá nebo prorůstá ze spár dlažebních kostek. Zbavte se této nepříjemnosti a kupte si u nás odstraňovač plevele z dlažby ještě dnes. Vaše terasa a dlažba na pozemku budou zářit jako nové.

Sbírání ovoce může být někdy obtížné. Zvlášť když to nejkrásnější roste v koruně stromu. Lezení po žebříku nebo šplhání po větvích je sice řešení, ale ne vždy bezpečné. Sběrač ovoce je zahradní nářadí, které by mělo být na trhu již několik let. Nabízíme vám tuto novinku, tak neváhejte a objednejte si ji ještě dnes.

Chránit bohatou úrodu bobulí nebo hroznů před ptáky je někdy velký problém. Buď si na zahradě postavíte lehátko a budete ovoce hlídat celý den, nebo si můžete koupit ochranné sítě na ovoce a hrozny a vaše úroda bude v bezpečí po celý den, dokud nebude plně zralá a připravená ke sklizni.

Filtr