Nástroje pro obkladače

V našem sortimentu najdete také nářadí pro obkladače, které může výrazně usnadnit práci při pokládání obkladů a dlažeb. Ať už jste profesionální obkladač nebo příležitostný (hobby) obkladač, v této kategorii si jistě vyberete.

V naší nabídce najdete spoustu doplňků, na které jste možná ještě nikde jinde nenarazili a které si můžete zakoupit pouze v našem eshopu Mistr domu. Najdete zde například obrysovou šablonu – různé velikosti, kruhovou řezačku na dlaždice, šablonu na natažení lepidla na dlaždice. V našem obkladačském nářadí najdete také nástroje, jako je nivelační systém pro obklady a dlažby, úhlové pravítko, hák na škrábání spárovací hmoty nebo odstraňovač a vyrovnávač silikonu.

Při obkládání nové koupelny nebo toalety může být skvělým nástrojem z nabídky obkladačského nářadí také vrtačka na obklady. Tím se zajistí, že dlaždice nebo dlaždice při vrtání otvoru neprasknou. Pokud potřebujete do dlaždic vyvrtat větší otvory, je pro tyto účely určena naše řada vrtáků.

Nivelační systémy zajišťují dokonalé položení dlaždic. Tento moderní způsob pokládky vám pomůže vytvořit přesnou úroveň. Používají ji jak amatérští, tak profesionální uživatelé. Za přijatelnou cenu bude vaše hobby obložená koupelna vypadat luxusně a jako od profesionála. Nivelační systém je dnes nezbytnou součástí a řadíme ho mezi nástroje, které musí obkladači mít.

Obrysové šablony vám také pomohou ušetřit čas při práci. Šablonu jednoduše přiložíte k předmětu, který potřebujete vyříznout, a obrys, který chcete vyříznout, obkreslíte tužkou na obkladačce.

Nabízíme také standardní nářadí pro obkladače. Patří mezi ně lopatka, lopatka, hladítko – se zuby, hladké nebo s ostrými hranami. Nůžky na obklady, kleště na obklady.

Filtr