Psí boudy

Nabízíme různé psí boudy pro vaše čtyřnohé mazlíčky. Dostupné ve velikosti L až XXL. Doporučená velikost je v popisu každého výrobku rozdělena podle plemene psa. Všechny naše boudy jsou zateplené a dodáváme je v rozloženém stavu s návodem, jak boudu postavit.

Pokud zvažujete výběr nové psí boudy, rozhodně nesmíte nic ponechat náhodě. Musíte si rozmyslet, jakou velikost zvolit, z jakého materiálu bude vyrobena, zda má potřebnou izolaci proti vnějšímu počasí a mnoho dalšího. Každý z nás chce pro svého mazlíčka jen to nejlepší. Zejména v zimním období, kdy chceme zabránit podchlazení našeho psa a chceme ho ochránit před nepříznivými vlivy počasí.

První z věcí, kterou začnete při výběru zvažovat, je pravděpodobně velikost, kterou si vyberete. Je však obtížné rozhodnout, zda je psí bouda příliš velká nebo příliš malá. Nejjednodušším řešením je změřit výšku psa od tlapek po hlavu a také jeho délku od hlavy po konec ocasu. Tam můžete porovnat rozměry, které jsou vždy uvedeny u každého typu psí boudy. Samozřejmě byste měli zvolit optimální řešení, aby bouda nebyla pro vašeho psa příliš těsná. Velmi velký prostor také není vhodný, protože neposkytuje psovi dostatečné teplo.

Surové dřevo nestačí k ochraně psa před povětrnostními vlivy a chladem, proto je třeba zvolit také správnou izolaci.

Při údržbě nesmíte zapomenout na polstrování nebo izolaci stěn. Všechny tyto podložky by se měly pravidelně odstraňovat a větrat, aby se zabránilo nepříjemnému zápachu nebo vlhkosti. Psí boudy byste také měli očistit od chlupů, které se na podložkách časem nahromadí.

Filtr

Pokud potřebujete poradit s výběrem, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem. Rádi vám poradíme. Pomoci vám může také průvodce výběrem psí boudy.

Všechny boudy z naší nabídky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Z naší nabídky si jistě vyberete, ať už jste majitelem menšího plemene psa, jako je bígl, nebo většího plemene psa, jako je bernardýn nebo německý ovčák. V našich klimatických podmínkách je pro psa téměř nezbytné mít izolovanou boudu. Izolované boudy chrání psy v zimě před mrazem a v letních vedrech před extrémním horkem. V konstrukci stěn je 2 cm polystyren, který poskytuje dostatečnou izolaci. Vylepšenou novinkou našich bud je závěs na vstupních dveřích, který chrání psa před nárazovým větrem nebo bočním deštěm. Budky jsou vhodné především do venkovního prostředí, protože jsou vyrobeny ze dřeva, ale lze je umístit i do interiéru, do voliéry nebo kotce, v závislosti na velikosti prostoru. Podívejte se také na náš jedinečný moderní model, který se skvěle hodí do dizajnové zahrady nebo k modernímu stylovému domu.