Stěny na nářadí

Stěny na nářadí jsou skvělým pomocníkem v dílně jako organizér na šroubováky, klíče, matice, šrouby, hmoždinky a další nářadí. Vaše dílna získá zcela nový vzhled a vy budete mít konečně své nářadí roztříděné a uspořádané.

Stěny na nářadí se snadno montují díky velmi jednoduché montáži na stěnu pomocí hmoždinek a šroubů. Její sestavení proto není časově náročné. Každý kutil to zvládne bez problémů. Okamžitě najdete potřebný nástroj.

Součástí sestavy je několik boxů pro uložení drobných předmětů, jako jsou hřebíky a šrouby. Nabízíme také stěny na nářadí s uzavíratelnými boxy s průhledným víkem, které zabraňují usazování prachu a nečistot.

Stěny na nářadí se dodávají v rozloženém stavu. Každá sada vždy obsahuje několik desek na nářadí, držáků na klíče, držáků na šroubováky nebo drobné nářadí a závěsných stojanů. Tyto výrobky jsou určeny pro malé i větší nástroje.

Díky našim stěnám bude vaše dílna vypadat uklizeně, což povede k větší chuti do práce a lepšímu pocitu z dobře odvedené práce. Svůj oblíbený šroubovák nebo ráčnový klíč tak najdete během chvilky. Jak už to tak bývá, v dílně, která nemá pořádek, strávíte hledáním nářadí dvakrát více času než samotnou prací nebo opravou. Stojany na nářadí zajistí, že budete mít vždy po ruce to, co potřebujete.

Příklady typů nářadí, které lze uložit na stěnu nářadí:

šrouby
klince
nástrčné klíče
klíče
kleště
šroubováky
kladivo
a mnoho dalšího…

Pokud nevíte, kterou stěnu na nářadí si vybrat, neváhejte nás kontaktovat na chatu, telefonicky nebo e-mailem. Rádi vám s výběrem pomůžeme.

Filtr