Truhlářské nářadí

V našem obchodě Mistr domu nabízíme také truhlářské nářadí. Tento sortiment jistě ocení každý kutil a profesionál, který pracuje se dřevem. V této kategorii najdete pily, speciální vrtáky, svorky a dláta na prodej. Máme také skladem nářadí pro výrobu nábytku a mnoho dalších pomůcek, které se budou hodit v každé dílně.

Pokud jste ještě neměli možnost vyzkoušet si práci s japonskou pilou, neváhejte si ji u nás objednat. Snadná práce a přesnost. To oceníte při řezání s touto pilou. Řadíme ji mezi kvalitní truhlářské nářadí.

Ti, kteří denně pracují se dřevem, se setkávají s komplikacemi, jako je například upínání rohových spojů. Svorka pro rohové spoje je správným a jednoduchým řešením. Už nemusíte spekulovat o tom, jak vytvořit přesný kvalitní spoj o 90 stupňů. Stačí použít rohový spoj, který dokáže obě lamely sevřít v pravém úhlu.

Když pracujete s nábytkem a montujete dvířka skříněk, určitě to chcete udělat správně hned napoprvé. Na nábytku je vidět více pokusů. Tento truhlářský nástroj jistě ocení každý truhlář. Objednejte si sadu pro montáž nábytkových závěsů (pantů). Vaše práce se bude sestavovat snadněji než kdy jindy. A výsledek stojí za to.

Jak vytvořit čtvercový otvor? Běžné dilema. V našem obchodě máme řešení, které můžete mít doma už zítra! Vrták se čtvercovými otvory. Vrták je k dispozici ve čtyřech velikostech.

Vytvořit přesný kolmý otvor někdy dělá potíže i zkušenému řemeslníkovi. My však máme pro vás nástroj, který nebudete chtít vyměnit za žádný jiný. Se sadou pro vrtání kolmých otvorů budete mít o přesnou práci postaráno. Tato sada je truhlářským nářadím, kterým nepohrdne žádný řemeslník.

Filtr