Ratanové květináče na terasu

Ratanové květináče by měly být umístěny na terase nebo balkoně. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního prémiového materiálu Technorattan, který je odolný vůči sněhu, dešti, mrazu a slunečnímu záření. Jejich pevná hliníková konstrukce je ještě odolnější a dodává květináčům luxusní vzhled.

V naší nabídce najdete velké ratanové květináče, které zkrášlí váš dům, dvůr, balkon nebo terasu. Květináče jsou po celé ploše vyztužené hliníkovou konstrukcí, a proto jsou vhodné pro výsadbu rostlin, květin nebo okrasných dřevin.

Jako novinku vám představujeme ratanový květináč se samozavlažovacím systémem. Ratanový květináč se zavlažovacím systémem umožňuje přizpůsobit množství vody potřebám rostliny. Zavlažování zajišťuje systém, který nezávisle dodává vodu ke kořenům rostlin. Intenzitu zavlažování lze snadno přizpůsobit typu rostliny pomocí vhodného počtu zavlažovacích pásů. Indikátor hladiny vody vás informuje o potřebě doplnit vodu do zavlažovací nádrže. Ratanový květináč se dodává se 6 zavlažovacími pásy. Před zasazením rostliny do květináče byste měli vzít v úvahu potřebu vody pro rostlinu a místo, kde bude květináč se zasazenou rostlinou umístěn (intenzita slunečního světla nebo stínu).

Co je Technorattan?
Technorattan (ekoratan, ekoratan, syntetický ratan, umělý ratan) – je plastový materiál vyrobený z polyethylenových vláken vyztužených HPDE nebo polyuretanem vysoké hustoty po vzoru přírodního ratanu. Vyznačuje se vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům, zejména UV záření. Technorattan je také voděodolný. Nejčastěji se používá k výrobě ratanových zahradních květináčů, zahradního nábytku a forem.

Filtr